Image and video hosting by TinyPic

Κυριακή, Νοεμβρίου 23, 2014

ΠΡΕΒΕΖΑ: Όταν ξύπνησαν από τον ύπνο, ήταν πλέον αργά …

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 3 μμ στο ΔΑΚ Πρέβεζας, ο αγώνας για την 6η αγωνιστική της  Α2 Γυναικών βόλει, ανάμεσα στον Φιλαθλητικό Πρέβεζας και τον Α.Ο. Ακρίτας.

Έτσι, την νίκη πήρε η ομάδα από την Καλαμάτα με 3-0 σετ(18-25, 12-25 και 26-28). Η αλήθεια είναι ότι τίτλος της σχετικής μας ανάρτησης, όταν ολοκληρώθηκε και το δεύτερο σετ, ήταν "Δικαιολογίες Τέλος", όπου τόσο στο πρώτο όσο και στο δεύτερο σετ τα κορίτσια του Χρύσανθου Κυριαζή ,ήταν εκτός τόπου και χρόνου.

Όταν βέβαια "ξύπνησαν" στο τρίτο σετ, το οποίο και πάλεψαν, ενδεικτικό του οποίου είναι το σκορ 26-28, ήταν όμως πλέον αργά.

Άποψη όλων όσων βρέθηκαν στον αποψινό αγώνα, είναι ότι η φιλοξενούμενη ομάδα, ήταν στα μέτρα της ομάδας του Φιλαθλητικού, κι όμως ούτε σήμερα και εντός έδρας κατάφεραν να πάρουν τη νίκη.

Σίγουρα, η αποψινή εμφάνιση του φιλαθλητικού θα πρέπει να προβληματίσει την διοίκηση  έτσι ώστε να γίνουν άμεσα αλλαγές σε όλα τα επίπεδα της ομάδας….