Image and video hosting by TinyPic

Κυριακή, Μαΐου 26, 2013

ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΣΤΗ ΝΑΥΠΑΚΤΟ 3-3 - Ζωντανοί για την άνοδο στη Γ΄ Εθνική

Ισοπαλία με σκορ 3-3 έληξε ο αγώνας ανάμεσα στο Ναυπακτιακό Αστέρα και τον ΠΑΣ Πρέβεζα. Σε συνδυασμό με το άλλο ματς ανάμεσα στον Αστέρα Ιτέας και το Σκουφά Κομποτίου 1-2 , όλα τα ενδεχόμενα παραμένουν ανοιχτά για την άνοδο του ΠΑΣ Πρέβεζα στη Γ' Εθνική κατηγορία στο τελευταίο ματς την Κυριακή 2 Ιουνίου στο Δημοτικό Στάδιο "Αθανασία  Τζουμελέκα" κόντρα στο Σκουφά Κομποτίου, ο ΠΑΣ Πρέβεζα χρειάζεται μόνο νίκη .

Τελικό 3-3

75' 3-3 με τον Σιδέρη
70'..... Μπόμπορης μόνος του από το σημείο του πέναλτι στέλνει την μπάλα πάνω από την οριζόντιο δοκάρι
64'.... 3-2 γκόλ για τον Ναυπακτιακό με τον Σωτηρόπουλο
59' ....... Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Μπόμπορη
49'...... 0-1  Ιτέα - Σκουφάς Κομποτίου με σκόρερ τον Μπαλάτσα
(Ημίχρονο)..... 0-0  Ιτέα - Σκουφάς Κομποτίου

(Ημίχρονο).... 2-2  Ναυπακτιακός – ΠΑΣ Πρέβεζα

49'(4ο λεπτό των καθυστερήσεων του 1ου ημιχρόνου)....Γκολ για τον Ναυπακτιακό με τον Ψυχογιό

* Συνελήφθη φίλαθλος της Πρέβεζας που εισήλθε στον αγωνιστικό χώρο μετά την επίτευξη του δεύτερου γκολ του ΠΑΣ

42'......   γκόλ με τον Χαϊδάκη

41'....γυριστό σουτ του Μπόμπορη στο δεξί κάθετο δοκάρι