Image and video hosting by TinyPic

Σάββατο, Μαρτίου 01, 2014

ΠΡΕΒΕΖΑ: Δεν θα παραδώσει τόσο εύκολα ο ΠΑΣ Πρέβεζα - ΠΑΣ - Δόξα Πενταλόφου 1-1

Φαίνεται πως παίχτες, διοίκηση καθώς και ο προπονητής δεν είναι διατεθειμένοι να παραδώσουν τόσο εύκολα τον ΠΑΣ Πρέβεζα !!!

Έτσι σήμερα στο Αθανασία Τσουμελέκα, πραγματοποιήθηκε ο αγώνας ανάμεσα στον ΠΑΣ και την Δόξα Πενταλόφου για το πρωτάθλημα της Γ’ εθνικής του Β’ ομίλου.

Ενώ το πρώτο ημίχρονο βρήκε και τις δύο ομάδες ισόπαλες με σκορ 0-0, λίγο μετά την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου και συγκεκριμένα στο 50’ λεπτό ο Καταπώδης  κάνει το 1-0 για λογαριασμό του ΠΑΣ .

Αντίθετα οι παίχτες της Δόξας Πενταλόφου, κατάφεραν την μία και μοναδική ευκαιρία κατά την διάρκεια του αγώνα να την μετατρέψουν σε γκολ με τον Σαπάνη στο 77’ λεπτό και έτσι ο αγώνας έληξε ισόπαλες με σκορ 1-1, έχοντας η ομάδα της Πρέβεζας αποσπάσει τον πολύτιμο βαθμό της ισοπαλίας.

Επισημαίνεται πως ο κόουτς του ΠΑΣ, Κώστας Αμάραντος καθ΄ολη την διάρκεια του αγώνα στέκονταν στην βροχή δίνοντας οδηγίες στους παίχτες του.