Παρασκευή, Ιουλίου 31, 2020

ΠΡΕΒΕΖΑ: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών - Φιλαθλητικός


Η ομάδα του Φιλαθλητικού στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος υποδέχεται τον Α.Σ. Αργώ Βόλου.

Αναλυτικά: 

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ


1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020           

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020       

Α.Σ. Ασκληπιός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020       

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Ασκληπιός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020           

Α.Σ. Ασκληπιός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020           

Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020           

Ε.Α. Λαρίσης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα -    Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020           

Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021           

Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα -    Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021           
   
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου    - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας    - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021           

Α.Σ. Ασκληπιός - Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός    - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας

volleyball


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου