Image and video hosting by TinyPic

Σάββατο, Μαρτίου 04, 2017

ΠΡΕΒΕΖΑ: Η Λύτρωση ήρθε στο τέλος για τον ΠΑΣ Πρέβεζα !

Εντός έδρας με την ομάδα του Αμβρακικού Βόνιτσας, αγωνίστηκε ο ΠΑΣ Πρέβεζα στο πλαίσιο της 22ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Α ΕΠΣ Πρέβεζας - Λευκάδας

Έτσι, η λύτρωση για τον ΠΑΣ Πρέβεζα ήρθε στο τέλος του αγώνα όπου και πήρε τους τρεις πόντους της νίκης.

Συγκεκριμένα, το πρώτο ημίχρονο βρήκε τις δύο ομάδες ισόπαλες 0-0. Στο δεύτερο μισό του αγώνα, ο Νίκου στο 75' για λογαριασμό του ΠΑΣ Πρέβεζα έκανε το 1-0.

Πέντε λεπτά αργότερα η φιλοξενούμενη ομάδα, έπιασε στον ύπνο τον ΠΑΣ και κατάφερε να ισοφαρίσει σε 1-1. Ενώ το τελικό 2-1 έγινε μόλις λίγα λεπτά ( στο 85) πριν το τέλος του αγώνα με τον ίδιο σκόρερ του πρώτου γκολ να διπλασιάζει τα τέρματα και μ΄αυτόν τον τρόπο να δίνει την νίκη στον ΠΑΣ Πρέβεζα.

Κατα τα άλλα το σημερινό ματς ήταν αδιάφορο.